Прайс з відеоспостереження

Установка відеоспостереження

Установка відеоспостереження є оптимальним способом забезпечити безпеку свого будинку, офісу або підприємства. Воно гарантує цілодобовий контроль за приміщенням і прибудинковими територіями, яке дозволяє детально відновити події, що відбулися і контролювати ситуацію в реальному часі. Наша компанія пропонує послуги з установки систем високої чіткості цифрового і IP- відеоспостереження і монтаж бездротового відеоспостереження в Дніпрі і Дніпропетровській області.

Як вибрати систему відеоспостереження

Установка систем відеоспостереження дозволяє:

  • контролювати роботу персоналу за допомогою бездротового відеоспостереження;
  • встановити факт крадіжки або шахрайства за допомогою цифрового і IP відеоспостереження;
  • запобігти несанкціоноване проникнення на приватну територію;
  • зафіксувати особи зловмисників.

Існує кілька типів систем відеоспостереження, які розрізняються форматом відеосигналу: аналоговий, аналоговий високої чіткості: HD-СVI, HD-TVI, AHD і цифровий IP-формат.

Наша компанія займається проектуванням і установкою систем відеоспостереження в Дніпрі і області. Для монтажу використовується тільки якісне обладнання від сертифікованого виробника DAHUA.

Все для систем відеоспостереження

У каталозі нашої компанії представлені різні системи відеоспостереження. Залежно від розмірів будинку, офісу або торгівельного майданчику, Ви зможете вибрати необхідну кількість відеокамер для спостереження. Установку вибраного комплекту, монтаж всіх її елементів ми візьмемо на себе.

Більш того, якщо Ваш гараж або магазин вже має подібну систему, якій потрібна заміна будь-яких складових, Ви також можете звернутися до нас. В наявності все обладнання, необхіднедля ремонту або установки відеоспостереження.

Монтаж цифрового та IP відеоспостереження

Монтаж IP відеоспостереження в Дніпрі і області і аналогових систем проводиться кваліфікованими фахівцями, які мають великий досвід у проектуванні та монтажі подібного обладнання. Залежно від потреб клієнта і особливості приміщення, можливий монтаж як дротових, так і бездротових відеокамер.

Установка цифрового відеоспостереження високої чіткості, як правило, замовляється для охорони приватних будинків, квартир, гаражів або котеджів. Завдяки інтернету є можливість віддаленого перегляду з будь-якої точки земної кулі.


Як замовити установку відеоспостереження

Для замовлення наших послуг з монтажу, Ви можете вибрати найбільш зручний для Вас спосіб зв’язку в розділі Контакти. Ваша заявка буде оперативно оброблена, а вартість і якість нашої роботи Вас порадує.

Замовляйте установку систем відеоспостереження в Дніпрі недорого.