Графік роботи

з 10:00 до 20:00, без вихідних

Організаційні питання

Послуги

internet

Підключення інтернету

Компанія «Dneprolink» здійснює швидке і якісне підключення до бездротового радіо-інтернету. Наші фахівці виконують всі монтажні роботи, а також налаштування та підключення обладнання до вашого персонального комп'ютера, надають консультативну допомогу.
Видеонаблюдение

Підключення відеокамер і монтаж систем відеоспостереження

У комплексі з бездротовим інтернетом від нашої компанії з'явилася можливість спостереження за віддаленими об'єктами з виводом зображення на екран Вашого смартфона. Фахівці компанії "Dneprolink" встановлюють тільки якісні відеокамери і монтують надійне і перевірене часом обладнання для систем відеоспостереження.

Чому обирають нас?

Монтаж

При підключенні до нашої мережі фахівці компанії встановлять необхідне обладнання, нададуть необхідну допомогу в його налаштуванні.

Швидкість

Сьогодні інші інтернет провайдери Дніпра не забезпечать вам настільки якісний радіодоступ до інтернету, як компанія «Dneprolink».

Підтримка

Абонентський відділ і служба технічної підтримки відповість на всі ваші запитання, надавши необхідну консультативну допомогу.

Підключити якісний радіодоступ до інтернету

Компанія «Dneprolink» надає послуги з доступу до Інтернету. При підключенні до нашої мережі фахівці компанії встановлять необхідне обладнання, нададуть необхідну допомогу в його налаштування. Наша мета – забезпечити якісним Інтернетом і надати оптимальні рішення по монтажу. Ми пропонуємо тільки безлімітні тарифні плани і гарантовані швидкості.

Качественный интернет